Köszöntelek a blogomban!
Remélem tapasztalataimmal egy kicsit bővebb képet kapsz a diabetesről, avagy a cukorbetegségről. Bár én nem hívom ezt betegségnek... így inkább a " diabétesz" kifejezést használom, hisz ez csak egy állapot :) ami végig kísér egész életen át... Sőt, hiszem, hogy egészségesebb vagyok bármely más embernél, aki nem cukorbeteg. :) De erről majd később... ;)
Jó olvasgatást! :)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése